O mnie

Jestem architektem wnętrz i grafikiem.
Moja główna działalność skupiona jest wokół projektowania nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych.

Projektuję rezydencje, mieszkania prywatne, lofty i kawalerki oraz obiekty użyteczności publicznej, takie jak pomieszczenia biurowe, przytulne wnętrza kawiarni czy restauracji, przyciągające obiekty handlowe.

Wykonuję i realizuję także projekty każdego rodzaju reklamy wspógrające z ogólnym założeniem profilu firmy tj.: szyldy, ulotki, plakaty, loga oraz wizytówki. Bardzo bowiem ważna, jak wiadomo, jest spójność wizerunku.
Moim hasłem jest: nowoczesność, minimalizm, podążanie za trendami, pasja i zaangażowanie. Kreowanie przestrzeni to moja praca, przyjemność, ale przede wszystkim ogromna miłość, w efekcie której powstają wyjątkowe realizacje, dedykowane dla najbardziej wymagających osób. Każdy pomysł jest odpowiedzią na specyficzne oczekiwania klienta. Łamię stereotypy i przekonuję klientów do odważnych rozwiązań. Mamy szacunek do prostoty, która nie zawsze jest łatwa. Kreuję przestrzeń do życia. Ważny jest dla mnie Człowiek i jego potrzeby. Natura, emocje, kolorystyka, funkcja i światło. Projektuję wnętrza, w których odnajdziesz spokój, przestrzeń i komfort. Ważna jest dla mnie cisza, harmonia i ład przestrzenny. Słucham klientów i ich oczeliwań bo w mojej pracy unikam schematów.

Bez względu na wielkość zlecenia – czy to jest projekt dużego domu czy tylko jednego pomieszczenia, podchodzę do niego z jednakowym entuzjazmem i szacunkiem do klienta.

Dużo czasu poświęcam każdemu zleceniu. Nie ograniczam się do dwóch wizyt u klienta czy też z klientem w salonach sprzedaży lecz sama poszukuję najlepszych rozwiązań, by w efekcie przedstawić idealną ofertę. Rodzaje materiałów i elementy wyposażenia są zawsze konsultowane z inwestorem i dopasowane do założonych rozwiązań. Dzięki temu oszczędzacie Państwo czas i pieniądze.

Muro Studio - Projektowanie wnętrz - Ewa Mykowska